Vibramod

Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

Vibramod vibrasyon motorları; 2014 yılında makine ve inşaat sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğramacı Makine Enerji İnşaat Ltd. Şti. adıyla, Aydın’da kurulmuştur. Biri endüstri mühendisi, biri makine mühendisi olan iki kardeş ortaklığı olan firmamız, makine ve inşaat sektörü yanında, KALİTE, VERİMLİLİK, İNOVASYON ve GÜVENİ esas alan ilkelerle, 2018 yılında VİBRASYON MOTORU üretimine başlayarak, kurumsal şirketin hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürümektedir.

Vibrasyon motorları, kaliteli materyaller ve bileşenler kullanılarak üretilmiş olup, farklı gövde tasarımı, çeşitli devir ve frekans seçenekleriyle, verimliliği yüksek, geniş bir ürün çeşitliliği sağlamaktadır.

Gelişmiş teknik ekibi ile mühendislik çözümleri üreterek müşterilerine sürekli yenilenen teknolojik ürünler sunmakta ve müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır.

100'e Yakın Personel...

Vibramod, 2018’den bu yana vibrasyon motoru üretiminde 100’e yakın personeli ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti  sunmaktayız.

Müşteri Memuniyeti

Vibramod, sunduğu hizmetlerle 2014 yılından bu yana 10.000 rakamını aşan müşterisine kaliteli vibrasyon motorlarını üreterek en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

EN ÖNEMLİSİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ! 

Bu web sitesi çerezleri kullanır ve tarama deneyiminizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.